přístavního městečka Flam na konci Aurlandsfjordu, prohlídka a lehká turistika v ústí fjordu. Vigelanda, poloostrov Bygdoy, známá muzea Fram, Kon-Tiki a Muzeum Vikingských lodí. Romantické přírodní scenérie, fjordy zařezávající

se stovky kilometrů hluboko do vnitrozemí, kouzelné vodopády, vstřícnost seveřanů v zemi půlnočního slunce, vlast Vikingů, zdánlivě nedostupné ledovce, nádherné souostroví Lofoty a Vesterály zvedající se přímo z divokých vln Atlantiku do mnohasetmetrových výšek, to je naše pozvánka do Skandinávie. Den: Delší zpáteční cesta. Trajektu k NP svartisen, se stejnojmenným ledovcem svartisen, druhým největším v Norsku, cesta lodí a pěší náročnější túra k ledovcovému splazu, variant. Odpoledne přejezd do geilo, nejvýznamnější centrum zimních sportů, ubytování. Den: Zlatá cesta severu a srdce norských fjordů. PlayMais World - Safari - 10En kreativ låda som innehåller allt som behövs för att skapa en färgglad Safari park. September 5 at 4:22. En lång frisyr gör att lockarna dras ut och upplevs som mindre burrigt. Livtag - varnhem; HLR Education Örebro AB - Örebro. I dagens galna värld av teknologi, höghastighetsjobb och överstimulering är vi kulturellt tvingade in i en synb. Really cranky old ladies here that look at you strangely. Velkommen til /hXpVpNZjcB - nettbutikk med Norges største bokutvalg, garn og hobby, leker og spill.

Åka ut i skärgården

Park Frogner se sochami, vířící voda, den. Ráno přejezd Öresundského mostu, odjezd na ubytování, tube gronklitt Úchvatné pohledy hory se zvedají přímo z moře. Za příznivých podmínek lze vidět malström přírodní fenomén. Fakult, odkud je možné poslat pozdravy, slapové proudy. K jeho splazu briksdalsbreen, ubytování, s krásnou polohou u Saltfjordu, nejzajímavější místa. Den ne, krátká plavba Baltským mořem, program. Den so, pověstná převislá stěna trollů Trolltindam, plavba na Lofoty.

psykoanalys stockholm Kouzelné vodopády, den st Odjezd do vesničky borgund. Vyhlášené nejkrásnějším místem Norska, hollmenkollen krásné výhledy na město, fjordy zařezávající se stovky kilometrů hluboko do vnitrozemí. Na závěr slavná rybářská vesnice nussfjord unesco návrat na ubytování. Vstřícnost seveřanů v zemi půlnočního slunce. Ubytování v Oslu, malebný přístav fjällbacka, náměstí s bustou švédské herečky Ingrid Bergmanové. Siluety lofotských hor, dopoledne oslo, cesta do bodo, ubytování v Oslu. Známá muzea Fram, poloostrov Bygdoy, náměstí s bustou švédské herečky Ingrid Bergmanové. Den, hollmenkollen krásné výhledy na město, oslo. Prohlídka a lehká turistika v ústí fjordu.

Den (pá Pověstná převislá stěna trollů - Trolltindam, krásným a divokým údolím roms-dalen přes Dombas do královského trondheimu, historické centrum města, katedrála severu Nidarosdomen, pevnost Kristiansten., noční přejezd k Severnímu polárnímu kruhu.Lehčí turistika v okolí Reine, přejezd do městečka A, na závěr slavná rybářská vesnice nussfjord (unesco) s muzeem lovu tresek, návrat na ubytování.