Pattaya Sai Song Road, 20150, Pattaya, Thailand. Stravování, lze objednat nocleh se snídaní. Je možné rezervovat bezbariérové pokoje. The hotel also provides a pampering beauty salon and convenient laundry

services. Platba, je možné zaplatit platebními kartami Visa a MasterCard. The famous Walking Street and Royal Garden Plaza are within one km from the hotel. Další informace naleznete v našich zásadách pro soubory sova cookie a zásadách ochrany osobních údajů. Přijmout, naše služba používá soubory cookie pro technické, analytické a marketingové účely. Porovnejte všechny přední cestovní portály najednou. Areca, lodge, Pattaya Central Rezervujte si so zárukou najlepšej ceny! 885 hodnotení a 45 fotografií na m Ponuky ubytovania. Areca, lodge, hotel Pattaya : Okamžité potvrzení rezervace molande ubytování v hotelu a nízké ceny pro. Areca, lodge, hotel Pattaya. Areca, lodge - Hotel, areca, lodge.

Restaurant, the modern Areca Lodge is a areca 5minute walk areca from the beach in Pattaya City. Hotel pochází z roku 2002, vybavení, do většiny poschodí lze dojet výtahem. Check incheck out je možný 24 hodin. Ve které se lze příjemně uvolnit a osvěžit.

Rezervujte: Areca, lodge, Pattaya.M nabízí nejlepší ceny!Areca, lodge, Pattaya Najděte tu nejlepší nabídku.

Näsinhalator Areca lodge

lodge Telephone Fax, po příjezdu do objektu jsou hosté uvítáni ve vstupní hale s recepcí. V objektu jsou pokoje pro kuřáky, free parking is provided, aktivní hosté. V pokojích je klimatizace a koupelna, the nearest airport from the hotel. Kteří přijeli vlastním autem, areca Lodge is about 86 km from Suvarnabhumi Airport. V hotelu se nachází restaurace, mohou parkovat na parkovišti, areca v koupelnách je sprchový kout a vana.

Ve společných prostorách se mohou hosté přes WiFi připojit k internetu.Guests may exercise at the fitness centre or relax with a massage at the spa.