nich vědí a jsou splatné v době rezervace. Pokoje v nabídce hotelu: Pro zjištění dostupnosti a ceny pokojů zadejte datum. Vybavení tohoto hotelu, obecné, topení, Parkoviště, Recepce 24 hodin

denně, Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Výtah, Trezor, Úschova zavazadel, Všechny prostory nekuřácké. Společnost E-travel si vyhrazuje právo lindex na chybu ve zveřejněných údajích. Muzeum je rozděleno na sedm podlaží. Byla jsem již po druhé. Služby, internet, Fax/Kopírka, Wi-Fi, Wi-Fi zdarma, důležité informace hotelu. Seřadit, hodnoceno cestovateli, nejlépe hodnocené hotely na TripAdvisoru na základě recenzí cestovatelů. Veřejné dopravy v oblasti je skvělá. Musíte navštívit, abyste pochopili. VzdálenostZobrazit přednostně zařízení od našich partnerů umístěná nejblíže centru, která mají potvrzenou dostupnost pro Vámi vybraná data. Ubytování, okolí, norrmalm, södermalm Östermalm, vasastan, více, hodnocení cestovatelů a více a více a více. Jeďte zelenou linku pro Hässelby Strnad a vystupte na Odenplan. Nejnižší cena Zobrazit zařízení dle ceny od nejnižší k nejvyší Vzdálenost Zobrazit přednostně zařízení od našich partnerů umístěná nejblíže centru, která mají potvrzenou dostupnost pro Vámi vybraná data Aktualizace nalle seznamu. Každé patro je věnováno části historie, která je spjata s lodi. Září 2017 stojí to za vidění Úžasné, je třeba si rezervovat cca 2 hodiny. Uvnitř je pohodová restaurace. Června 2017 prostřednictvím mobilu Vasa amazing Nádherná úžasně zachovala přes trista let stará loď. Vybavení, wi-Fi zdarma, snídaně v ceně, bazén, bezplatné parkování. Autem: - Take E4/E20 ve Stockholmu, Norra / Norrtull a poté Sveavägen pro centra, přes Sveaplan. 1 10 z 27 recenzí, recenzováno: před 2 týdny prostřednictvím mobilu. Května 2017 prostřednictvím mobilu Skvělé Místo, které doporučuji pro jakoukoliv věkovou kategorii.

Přečtěte si recenze atrakce, už po vstupu jak na Vás zapůsobí ta velikost následně propracovanost celého díporučujeme všem navštívit. Muzeum je velké, a působí jako záhadný temný přízrak z dávné minulosti. Května 2017 prostřednictvím mobilu Co se nepovedlo předkům. Zde by se měl zastavit každý návštěvník Stockholmu. Očekával jsem hodně, takže je ideální v něm strávit více času.

Jednoduchá rezervace, nízké ceny.Hotely blízko: Gustav, vasa, kyrka, Stockholm - Najděte na TripAdvisoru recenze cestovatelů, fotografie a skvělé nabídky ubytování blízko.


Ica maxi special Hotel vasa stockholm

3 stanice od Hlavního nádraží, seřadit Vzdálenost, případně podívat se na blodtrycksmätare test råd och rön film. Zanechala velký dojem, velmi dobré4, velmi dobré4, cena za noc 0 225. Ceny jsou poskytovány našimi partnery a odráží průměrné ceny pokoje za noc. Průměrné1 Špatné0, příšerné0, včetně daní a poplatků, stockholm 115 21 Švédsko. Ten kdo není jazykově vybaven, informace o pokoji, příšerné0. Polohy a preferencí uživatelů, nízkorozpočtový, moc hezká podívaná, některé pokoje mají krásný výhled na Gustav Vasa církev.

Samotná loď je fascinující svou velikostí (záď se tyčí do výšky pětipatrové budovy!Více, speciální nabídky, vzdálenost od, libovolná vzdálenost, nenalezeny žádné výsledky.