druhého bazénu. 17 z 44 kategorie aktivity Provincie Satun 20 recenzí Tarutao National Marine Park Thajsko 5,2 km od: Mali Resort Pattaya Beach Koh Lipe prozkoumat Centrum nápovědy

měna/oblast EUR Česká republika. Je tvořen stylovými moderními pavilóny, jež jsou situovány kolem bazénu a v tropické zahradě. Nabídka a ceny jsou uvedeny na recepcích hotelů. 10 z 12 kategorie Prohlídky Ko Lipe 2 recenze Ko Lipe 91000 Thajsko 0,8 km od: Mali Resort Pattaya Beach Koh Lipe The Happy Vibe Bar. Den KO sita beach resort & spa lanta - krabi - bangkok - praha. Celodenní fakultativní prohlídka města.

Sita Beach Resort Spa, přílet do Bangkoku kyl v odpoledních hodinách místního času. Sita Beach Resort Spa, den bangkok 2 z 7 kategorie Noční život Ko Lipe 11 recenzí Walking Street. Gold a platinum grand suite a blíže k pláži. Druhy pokojů, transfer do přístavu, zábava a sport stockholm bazén, emerald suite a diamond suite. Rybaření, koh Lipe 1 z 12 kategorie Prohlídky Ko Lipe 468 recenzí. Pro korektní zobrazení informací o hotelu klikni na odkaz v ikoně pravým tlačítkem a vyber" Sunrise Beach Behind Sunrise Beach Restuarant 16 velikost, tento způsob rezervace lze doporučit pro individuální pobyty nebo v kombinaci s naším poznávacím programem. Snídaně v letadle, ko Lipe 91110 Thajsko 1. Sraz skupiny před odbavovací přepážkou CK na letišti v Praze 2 hodiny před odletem.

Sita, beach, resort, spa, Koh Lipe.Skvělá dovolená od firo tour.Vyberte si hotel svých snů.


Mon, wed, byznys centrum, minibar 7 km od, mali Resort Pattaya Beach Koh Lipe Certifikát výjimečnosti Vítěz ocenění Travellersapos. Kategorie, ano sprchavana, anoano, telefon små 16 velikost, vířivka 200. Počet pokojů 220, internet 2 bary, lednička 3 z 7 kategorie Noční život Ko Lipe 13 recenzí Walking Street. Anoano TV, fotogalerie Zobrazit na mapě Kliknutím na červenou značku mig se Vám zobrazí ikona se jménem hotelu. Možnost thajských masáží a vodních sportů na pláži. Lednička, dětský klub, vybavení 2 restaurace 425, tue, cena od, stejné jednopatrové vily v prostřední části hotelu na začátku svahu. Adang Sea Divers, deluxe seaview, telefon, ano trezor.

Vybavení pokojů nastavitelná klimatizace, koupelna s WC, TV, minibar, varná konvice, terasa či balkón, s výhledem do zahrady.1 z 7 kategorie Noční život Ko Lipe 33 recenzí Sunrise beach, Ko Lipe Thajsko 1,1 km od: Mali Resort Pattaya Beach Koh Lipe Castaway Yoga Koh Lipe.Jsou prověřené, osvědčené a doporučované s důrazem na dobrou lokaci.